CEL CHARYTATYWNY 2017

TM_318

Otwieramy pierwszą w Polsce akademię triathlonową dla młodzieży!

Naszą ideą jest, rozwijać utalentowaną sportowo młodzież, by kształcić przyszłe triathlonowe kadry Polski i szlifować sportowe „diamenty”. Chcemy prowadzić profesjonalne treningi biegowe, rowerowe i pływackie dla młodzieży i umożliwiać starty w ogólnopolskich zawodach.

Rozważania na temat tegorocznego celu charytatywnego: TAM – Triathlonowej Akademii Młodzieży trwały już od dawna. Jest to zupełnie nowa, pionierska inicjatywa na skale kraju. Chcemy szkolić młodzież już od 11-12 roku życia i przygotowywać ich do startów w triathlonie. Będziemy wyszukiwać i oferować szkolenia przyszłych triathlonistów już od bardzo młodego wieku. Czy znajdziemy i wyszkolimy przyszłego mistrza świata? – nie wiem, ale to jest nasz cel!

Zdajemy sobie sprawę z niesamowitej siły i potencjału jaka drzemie w najmłodszym pokoleniu czego najlepszym przykładem jest 10 letni Jasiek Kmieć – przyszły ambasador naszej akademii triathlonowej.

Jaś nie chodzi od urodzenia, urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową okolicy lędźwiowo-krzyżowej, wodogłowiem oraz szeregiem wad wrodzonych. Pomimo swojej niepełnosprawności, Jasiek jest wspaniałym, radosnym chłopcem i przede wszystkim wielkim fanem sportu. Wspólnie ze swoim rehabilitantem i zawodnikiem GVT – Łukaszem Malaczewskim startuje w zawodach na wózku. Razem ukończyli już biegi na 8 i 10 kilometrów oraz Półmaraton Mietkowski. W 2017 roku ich celem jest wspólne ukończenie Triathlonu Mietkowskiego.

58fe0d46201c8_p

 

To najlepszy przykład na to, że niemożliwe nie istnieje, dlatego wierzymy, że będziecie ważną częścią Triathlonowej Akademii Młodych Mistrzów, a zebrane środki pomogą nam w profesjonalnym szkoleniu i spełnianiu sportowych marzeń dzieci i młodzieży! 

Każde 100 zł z wpisowego na Triathlonową Sztafetę Firmową idzie na ten cel. Więc, jeśli tylko startujesz w sztafecie – POMAGASZ realizować nasz plan. Wspiera nas Dolnośląska Federacja Sportu oraz wrocławskie drużyny triathlonowe: TMTeam oraz Gucwa Velo Trainer.

Można także dobrowolnie wesprzeć tegoroczny cel charytatywny przelewając dowolną kwotę na konto

fundacji PRO SPORT PRO LIFE  68 1240 6768 1111 0010 6654 4518 (PeKaO), w tytule wpisując „TAM”.

POMAGAMY SPEŁNIAĆ MARZENIA, DOŁĄCZ DO NAS!

 

TMT gvt Pro sport - prostotkąt - mini

 

eefd4fe8f589e64e0e66a4f2937ae4ae_L