FOTO, WIDEO I OSOBISTA RELACJA Z ZAWODÓW TSF

Cześć

Poniżej linki do naszych zdjęć z sobotnich zmagań:

GALERIA 2016 – Wiktor Siemaszko GALERIA 2016 – Z archwium TRI

ORAZ przygotowana video relacja:

Na koniec chciałbym jeszcze raz wszystkim podziękować za udział. To był na prawdę super dzień. Dziękuję wszystkim zarówno za poważne ściganie, bo poziom wielu drużyn był na prawdę bardzo wysoki, ale również za atmosferę na zawodach. Chciałbym, aby te nasze coroczne spotkania na Triathlonie w Mietkowie były z jednej strony wydarzeniem sportowym, ale z drugiej strony okazją do spotkania, zabawy i pogłębiania relacji. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też się zobaczymy i będzie to już miejsce naszych stałych spotkań w tak licznym gronie.

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie naszej akcji i pomoc w zbiórce funduszy dla Tomka Łyko,  wiele osób biorących udział (i tych nie biorących) wpłacało dodatkowo po kilka, kilkanaście lub kilkaset złotych, aby dodatkowo wesprzeć naszego kolarza – JESTEŚCIE WIELCY.

Na koniec też dziękuję za tyle ciepłych słów i gratulacji pod naszym adresem – to miłe. W ciągu dwóch dni udział wzięło prawie 800 triathlonistów i aby przygotować się na takie wydarzenie, pracowaliśmy wiele miesięcy. Nie odbyłoby się to też bez tego, że mamy bardzo zorganizowaną i bardzo dobrą ekipę tych kilku osób, które na stałe współtworzą nasze przedsięwzięcia sportowe i to im bardzo, ale to bardzo dziękuję – za pracę ponad siły, za zaangażowanie i za to że wspólnie możemy osiągać nasze cele. Biały, Monika, Jola, Borkoś, Ania, Kwiat, Antosiaki – jesteście najlepsi.

Dziękuję

Tomasz Sakuta

Udostępnij ten wpis: