Mistrzostwa Prawników i Pracowników Wymiaru Sprawiedliwości

 

W ramach tegorocznej Triathlonowej Sztafety Firmowej odbędą się również Mistrzostwa Prawników i Pracowników Wymiaru Sprawiedliwości w sztafecie triathlonowej. Zapraszamy i gorąco zachęcamy środowisko prawnicze do wzięcia udziału w tych zawodach! Są one doskonałą okazją na dobrą zabawę, integrację i aktywny wypoczynek, który daje bardzo dużo satysfakcji. Triathlonowa sztafeta to także rywalizacja, walka ze swoimi słabościami oraz zastrzyk motywacji do budowania własnej wytrzymałości, poprawy kondycji i sprawności fizycznej. Jest to jedyna taka impreza w Polsce!

Wszystko to schodzi jednak na dalszy plan, jeśli okazuje się, że start w zawodach wiąże się z pomaganiem! Tak, impreza ma charakter charytatywny! Dochód ze sprzedaży pakietów startowych przeznaczony jest w tym roku na działalność Triathlonowej Akademii Młodzieży. Celem Akademii jest rozwijanie utalentowanej sportowo młodzieży, po przez zapewnienie jej odpowiednich warunków, profesjonalnych treningów oraz startów w zawodach. Zatem każdy uczestnik sztafety ma okazję na dołożenie swojej cegiełki w ukształtowanie przyszłych reprezentantów Polski, a także – w co gorąco wierzymy – przyszłych medalistów olimpijskich!

Mistrzostwa Prawników i Pracowników Wymiaru Sprawiedliwości odbędą się 10 czerwca 2018 roku w Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji w Borzygniewie (ok. 30 km od Wrocławia).

W skład sztafety wchodzi 3 zawodników:

Pierwszy – płynie 950 metrów,

Drugi – jedzie na rowerze 45 kilometrów,

Trzeci – biegnie 10,5 kilometrów.

Nie pozostaje zatem nic innego jak zmotywować koleżanki i kolegów, zebrać drużynę i w drugi weekend czerwca stanąć do rywalizacji na starcie Mistrzostw Prawników i Pracowników Wymiaru Sprawiedliwości. W Borzygniewie nikt nie będzie się nudził, dlatego warto zachęcić rodzinę i przyjaciół do kibicowania!

Sztafeta dla prawników jest pionierskim pomysłem, to świetna okazja, aby zdobyć tytuł Pierwszych Mistrzów!

Zapisz się już dziś! Kliknij TUTAJ.

Zapraszamy również na dołączenie do wydarzenia na facebooku: link

Udostępnij ten wpis: