PAKIETY, STREFA RELAKSU, TAM i różne takie…

 

 

wpis1

 

 

Zawody Triathlonowych Sztafet Firmowych już za tydzień!

1. Zachęcamy wszystkich do odebrania pakietu startowego już w piątek 9 czerwca. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 16.00.

Również w piątek, o godzinie 19.00, zalecam każdemu udział w ODPRAWIE TECHNICZNEJ, gdzie będziecie mieli okazję zapoznać się z miejscem zawodów i otrzymać wszelkie niezbędne informacje na temat zasad i reguł panujących podczas startu w sztafecie.

2. W sobotę, każdy zawodnik sztafety po przekroczeniu mety ląduje w „strefie finishera”, którą przygotujemy wraz z naszym partnerem strategicznym: firmą MY BENEFIT, a niej:

  • zostaniecie wymasowani przez profesjonalnych fizjoterapeutów z Dawców Zdrowia,
  • będziecie mogli skorzystać z kąpieli w basenie z lodem,
  • czeka na Was posiłek regeneracyjny: owoce, lody, zupa, woda, bakalie,
  • możecie odpocząć, porozmawiać na leżakach rozstawionych tylko dla zawodników

A po zawodach planujemy wspólny piknik podczas wręczania nagród.

3. Zarówno w trakcie jak i po zawodach, będzie dla Was i Waszych gości rozstawione stoisko z grillem, bigosem, piwem i różnymi piknikowymi przyjemnościami. WSZYSTKO BĘDZIE SPRZEDAWANE W FORMIE CEGIEŁEK – do puszek i cały dochód z cateringu będzie przeznaczony na nasz CEL CHARYTATYWNY, czyli na otwarcie i uruchomienie Triatlonowej Akademii Młodzieży.

4. Kwesta na rzecz Triatlonowej Akademii Młodzieży będzie też prowadzona w niebieskim namiocie, gdzie będzie można dostać bidony, koszulki, shakery z naszych wcześniejszych zawodów w zamian za wsparcie do puszek naszych wolontariuszy.

5. W związku z kilkoma zapytaniami przygotowaliśmy też możliwość postawienia specjalnie dla Waszej firmy –namiotu z dwoma dużymi stołami i ławami do siedzenia (na ok. 20 osób).

Zainteresowane firmy zachęcamy do kontaktu.

tel: 603781012,   email: [email protected],

strona: www.p-s-w.pl, fp: https://www.facebook.com/PlatformaSportow

Udostępnij ten wpis: