RUSZYŁY ZAPISY NA TRIATHLONOWĄ SZTAFETĘ FIRMOWĄ 2020!

Zapisy na kolejną edycję Triathlonowej Sztafety Firmowej zostały uruchomione! Impreza odbędzie się 14 czerwca 2020 roku w Mietkowie k. Wrocławia. W zeszłym roku na starcie i w strefach zmian stanęło blisko 600 zawodników sztafet, którzy wraz ze swoimi kibicami stworzyli niezapomnianą atmosferę. W tym roku zapowiada się równie konkretna zabawa!

Przypominamy! Każda drużyna musi składać się z 3 osób! Zawodnicy biorący udział w sztafetach – NIE MUSZĄ posiadać licencji triathlonowej. Klasyfikowane będą oddzielnie sztafety damskie i męskie, a także MIX’y.

W tych zawodach chodzi przede wszystkim o wystrzałową zabawę, dlatego nie ma obowiązku, aby wszyscy zawodnicy sztafety byli pracownikami jednej firmy. Jeśli jesteście przyjaciółmi, rodziną, sąsiadami i lubicie aktywnie spędzać wolny czas – zapraszamy!

Opłata startowa do końca stycznia 2020 wynosi jedynie 299 pln za team! Pakiet Startowy START TSF (dla całej 3-os sztafety) zawiera:

? komplet numerów startowych do naklejania (na kask, na rower, do depozytu),
? numery startowe dla zawodników,
? czepek dla pływaka,
? bufety na trasie zawodów,
? bufet w strefie finiszera,
? koszty organizacji i zabezpieczenia zawodów (m.in. profesjonalne zabezpieczenie medyczne każdego etapu zawodów),
? pamiątkowe medale,
? nagrody finansowe i niefinansowe dla zwycięzców,
? możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród.

Podczas dokonywania zapisów można dodatkowo zamówić:

? Komplet koszulek technicznych TSF (3 szt.) za 120 pln,
? Namiot TSF VIP tylko dla Twojej firmy za 1000 pln.

Warto również dodać, że impreza ma charytatywny charakter – co roku wspieramy wybrane sportowe projekty i przedsięwzięcia. Ostatnio zbieraliśmy na otwarcie i rozwój Triathlonowej Akademii Młodzieży (TAM) – Akademia działa i szkoli utalentowaną młodzież! W tym roku, zawężając nasze cele, zbieramy fundusze na profesjonalny rower startowy dla najlepszego zawodnika TAM, który wystartuje w Mistrzostwach Polski.

Zachęcamy do zapisania się na Triathlonową Sztafetę Firmową i życzymy owocnych przygotowań! My już nie możemy doczekać się nadchodzącego czerwca! Ojjj będzie się działo!


Z triathlonowym pozdrowieniem
Organizatorzy

Udostępnij ten wpis: