Sprawy ważne, SUPERważne i EXTRAważne – czyli słowo od Organizatora!

Zawodniczki i Zawodnicy Sztafet!

Zbliża się Wasz start w Triathlonowej Sztafecie Firmowej, dlatego koniecznie przeczytajcie tę wiadomość. Znajdziecie tu informacje na temat harmonogramu, list startowych, rolling startu, ruchu drogowego i… wszystkiego co powinniście wiedzieć!

1.Zawody już za 5 dni! I choć wciąż można się zapisać – nie mamy już możliwości edytowania Waszych zgłoszeń. Wszelkich zmian, np. skład drużyny, będziecie mogli dokonać w Biurze Zawodów.

2. Sztafety startują w niedzielę, 9 czerwca, o godzinie 10:00, a zmiany zawodników w sztafetach wyglądają następująco:

kolarz czeka na pływaka w strefie zmian, przy swoim rowerze.

• biegacz czeka na kolarza w strefie zmian, przy stanowisku oznaczonym numerem startowym drużyny.

Po dobiegnięciu odpowiednio pływaka lub kolarza, należy przekazać sobie chip, który otrzymacie w pakiecie startowym (należy przepiąć go na kostkę osoby, która „rusza w trasę). Prościzna. No stress!

3. Pakiety startowe dla całej drużyny odbiera kapitan / reprezentant drużyny, który musi mieć ze sobą upoważnienia podpisane przez wszystkich członków sztafety! Wzór upoważnienia znajdziecie klikając w przycisk poniżej TUTAJ. (lub otrzymacie w Biurze Zawodów).

4. Pakiety startowe możecie odebrać w Biurze Zawodów, zlokalizowanym przy Ośrodku Sportów Wodnych w Borzygniewie.

Biuro zawodów czynne będzie:

piątek 7 czerwca – godz. 16:00-19:00 (dla wszystkich dystansów)

sobota 8 czerwca – godz. 16:00-19:00 (dla 1/8 IM i sztafet)

• niedziela 9 czerwca – godz. 7:30-9:45 (dla 1/8 IM i sztafet)

5. W pakiecie startowym znajdziecie opaski na rękę dla każdego zawodnika sztafety. Pamiętajcie, że wejście do stref zawodnika i do strefy zmian będzie możliwe tylko z tą opaską.

6. Pływacy startują w systemie rolling start. Proszę ustawiajcie się zgodnie ze swoimi umiejętnościami i predyspozycjami – będziemy puszczać 5 osób co 6 sekund.

7. Harmonogram zawodów dostępny jest na stronie: https://triathlonfirmowy.pl/harmonogram

8. Pamiętajcie: wszyscy przestrzegamy zasad ruchu drogowego i przestrzegamy całego regulaminu!

Na skrzyżowaniach będą rozstawione separatory odgradzające pasy ruchów, przy których trzeba uważać – koniecznie zwalniać!!!

Przypominamy o obowiązkowym kasku, zakazie jazdy w słuchawkach i używania telefonów komórkowych.

9. Woda w Jeziorze Mietkowskim ma aktualnie 17 stopni Celsjusza. Biorąc pod uwagę przewidywaną pogodę na najbliższe kilka dni – temperatura wody powinna jeszcze wzrosnąć. Zatem wszystko wskazuje na to, że nie będzie obowiązku płynięcia w piankach!

10. Zapraszamy na wspólny objazd trasy kolarskiej, który odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00. Zbiórka przy Ośrodku Sportów Wodnych. Przyjedźcie, sprawdźcie trasę, poznajcie newralgiczne miejsca i nie dajcie się zaskoczyć!

11. No i widzimy się na odprawie technicznej! Odprawa odbędzie się w sobotę, o godzinie 19:00 w Ośrodku Sportów Wodnych. Pamiętajcie! To bardzo ważny punkt zawodów, podczas którego rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości.

12. Samochody będziecie mogli zostawić na przygotowanym przez Zarządcę terenu parkingu, w bliskim sąsiedztwie miejsca zawodów. Dla Zawodników i Zawodniczek opłata za parking wynosi 5zł za miejsce postojowe (czyli 50% normalnej kwoty) i będzie pobierana przy wjeździe przez pracowników Zarządcy parkingu.

13. Boicie się, że nie wystarczy Wam energii? Na miejscu będziecie mogli kupić żele energetyczne, stroje sportowe i akcesoria od naszego Sponsora – marki #DASHRADE.

14. Przypominamy też, że na koniec zawodów organizowana będzie, tradycyjna dla naszych imprez, TOMBOLA, w której do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród!

Pozdrawiamy, życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki!

Organizatorzy

Udostępnij ten wpis: