WALL OF FAME 2017

Przedstawiamy sztafety tegorocznej edycji zawodów Triathlonowej Sztafety Firmowej – WALL OF FAME!

 

Na liście startowej jest już prawie 100 drużyn z całej Polski, a jeszcze miesiąc do zawodów.  Kilka drużyn na poważnie trenuje aby zwyciężyć, kilka podchodzi do tego zupełnie zabawowo – i każda forma jest dobra.

W ilości zgłoszonych sztafet przez firmę ex-aequo pierwsze miejsce zajmuje TU Europa i Electrolux które wystawiły po 6 drużyn w kategorii mężczyzn i mix. Ta liczba sztafet robi spore wrażenie, jesteśmy ciekawi jak wypadną na mecie.

Na drugim miejscu aktualnie jest firma Credit Suisse z Wrocławia, która zgłosiła 5 drużyn w kategoriach mężczyźni i mix. Trzecie miejsce na podium co do ilości zgłoszonych sztafet zajmuje firma Cywile Śródmieście, która wystawiła 4 sztafety,  prawie w każdej kategorii: kobiety, mężczyźni i mix!

Do zawodów pozostał niespełna miesiąc czasu i ciągle przybywa chetnych drużyn. Wszyscy dobrze wiemy, że liczy się dobra zabawa, satysfakcja z osiągniętego wyniku i miejsca. Dla nas liczy się jeszcze wsparcie naszego celu charytatywnego jakim jest otwarcie Triathlonowej Akademii Młodzieży – ale o tym będziemy jeszcze pisać.

 

wall-of-fame-1-1

 

 

 

 

Udostępnij ten wpis: