SUKCES ZBIÓRKI DLA TOMKA – PODSUMOWANIE

130

 

Ostatnio jak rozmawiałem z Tomkiem to wspominaliśmy nasze pierwsze spotkanie i nasze wątpliwości. Nigdy wcześniej się nie widzieliśmy a nagle mamy coś razem przedsięwziąć.

Za namową Zbyszka Gucwy zaproponowałem Tomkowi  zbiórkę na rower dla niego. Z informacji jakie miałem od trenera wynikało własnie to, że jest taki ambitny chłopak, z dużym potencjałem – a nie ma na czym jeździć. Pamiętam też, jak podejrzliwie Tomek podchodził do sprawy 🙂 myślał, że go coś czarujemy, pamiętam jak mówił „o co chodzi – chcecie mi nazbierać na rower?? :):).

Teraz mogę też powiedzieć, że sam miałem duże obawy czy nie rozbudzam niepotrzebnie jakichś nadziei na nowy sprzęt. No i zakup nowego sprzętu był planem „ultramax”, prawdę mówiąc nie do końca wierzyliśmy, że uda się nazbierać 30tyś. Faktycznie nie udało, ale i tak jesteśmy super zadowoleni. Tyle ile zebraliśmy dzięki zawodnikom Triathlonowej Sztafety Firmowej pozwoliło Tomekowi na zakup pomiaru mocy i nową ramę, co stanowi milowy krok w jakości sprzętu i możliwości treningowych dla niego.

Jeszcze raz w imieniu Tomka i swoim – bardzo dziękuję.  Tomek, teraz czekamy na zdjęcia z zawodów – „trzym się ramy!”

Tomasz Sakuta – prezes fundacji Pro Sport Pro Life

 

 

zbiorka-dla-tomka

 

Udostępnij ten wpis: